Середа, 03.03.2021, 14:27
Вітаю Вас, Гість

Ткачук О.А, вихователь  ДНЗ «Росинка», cмт.Маньківка

2016р.

На дорозі, в лісі, вдома - все безпечне, все знайоме.

Анотація

У дошкільному віці закладаються основи здоров’я, довголіття, риси характеру, основи соціальної та громадської свідомості, формується система правових та моральних цінностей, основа вольових якостей, тобто створюється фундамент людської особистості.

Загальносвідомими методами формування особистості в дошкільному віці є гра, розваги, драматизації, Пошуково-наукова діяльність та інші форми роботи, які не просто дають знання, уміння та навички, а впливають на емоційний стан дитини, породжують думки, почуття, переживання.

Даний досвід розроблений для ефективного проведення комплексного впливу з метою вироблення ціннісного ставлення до свого «Я», свого життя та здоров’я.

Гармонійне поєднання різних форм роботи активізує процес мислення та аналітичну діяльність, спонукає до швидкого та якіснішого засвоєння матеріалу, свідомого засвоєння азів суспільної поведінки та правових норм життя.

Ткачук О.А, вихователь  ДНЗ №1 «Росинка» пропонує до використання комплексних навчальних, виховних та розважальних заходів в системі та поєднанні, які допоможуть вихователям створити в закладі освіти дієву систему навчання здоровому способу життя дошкільників, а також підвищення ефективності співпраці з батьками у цьому напрямку.