Середа, 03.03.2021, 15:02
Вітаю Вас, Гість

На виконання п.5.3. наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2013 р №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки  щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу відділу освіти Маньківської райдержадміністрації  від 28.10.2013 року №116–ос «Про  затвердження Плану заходів щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», листа департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 14.04.2015 року №131/01-17 та з метою популяризації психологічної служби серед дітей, педагогів та батьків з 21 по 27 квітня 2015 року у закладі було організовано та проведено тиждень психологічної служби.

         Почався тиждень з «Дня унікальності» під девізом «Я – неповторна особистість». У цей день розпочато акції «Я  в промінчиках сонечка» та «У світі мудрих думок».

          У «День добрих вчинків» під девізом «Будь уважним до своїх думок. Вони – початок вчинків» було здійснено конкурс «Добрі вчинки дітей», анкетування батьків «Емоційна бухгалтерія» та заняття з елементами тренінгу для вихователів «Формування позитивного  іміджу сучасного педагога».

         У день настрою (девіз: «Посміхнись життю») організовано виставку психологічної літератури «Доторкнись до світу психології», акція «Посміхнись кожному».

         Четвертий день був названий Днем порозуміння (девіз: «Будьте самі і людиною, і дитиною для того, щоб учити дитину»). Організовано виставку висловів про родину, сім`ю; акцію «Універсальна порада від батьків до батьків»;                     

 

поставлена казка про дружбу з використання елементів танцювальної терапії.

 

 У «День мрій» під девізом «Людину роблять старою не зморшки, а відсутність мрії і надії» діти старших груп малювати свої мрії та бажання.