Середа, 03.03.2021, 15:27
Вітаю Вас, Гість

На базі Маньківського дошкільного навчального закладу "Росинка" проведено районне методичне об`єднання для вихователів  старших груп на тему: "Художньо-продуктивна діяльність дітей дошкільного віку та її вплив на всебічний розвиток особистості.

Вихователь І категорії Марія Петрівна Коваленко провела патріотичне заняття з елементами художньо-продуктивної діяльності. 

Вихователь старшої групи Олена  Анатолівна Ткачук запропонувала увазі колег району комплексне заняття "Подорож до країни знань"

Потім вихователі мали можливість переглянути свято Осені.

Після проведення відкритих заходів районний методист дошкілля Вікторія Володимирівна Монько озвучила проблеми використання художньо-продуктивної діяльності у дошкільних закладах району. Методист  ДНЗ "Росинка" Наталія Борисівна Гоменюк висвітлила питання "Художньо-продуктивна діяльність дітей дошкільного віку та її вплив на всебічний розвиток особистості:психолого-педагогічний аспект. Вихователь з багаторічним стажем роботи Світлана Василівна Доценко ознайомила з плануванням занять з образотворчого мистецтва.