Середа, 03.03.2021, 14:35
Вітаю Вас, Гість

Група "Мальвіна"

Григорьєва Галина Юріївна

 Зарекомендувала себе відповідальним, старанним працівником, який сумлінно виконує свою роботу. Досконало володіє методикою роботи, різноманітними формами і методами навчання. Активно впроваджує інтерактивні форми і методи навчання, з метою розвитку пізнавальної активності дітей застосовує розвивальні вправи,

  Виявляє достатній рівень підготовки, працює над позитивною динамікою знань дошкільників, прагне зацікавити  дітей. Методи та прийоми, які використовує, відповідають цілям навчання, завданням виховної роботи. Спостереження за її роботою показали, що кожна дитина її групи має змогу розвиватися у властивому їй природному темпі, відчувати себе  в групі спокійно і вільно.   Вихователь сприяє розвиткові творчих здібностей дітей.

В педагогічному колективі зарекомендувала себе як відповідальний працівник, яка намагається сумлінно виконувати покладені на неї обов’язки.

У спілкуванні з колегами проявляє виваженість, поміркованість, толерантність, обізнаність та компетентність. Користується повагою серед своїх вихованців і їх батьків.