Субота, 23.09.2017, 08:41
Вітаю Вас, Гість

Василевич Наталія Миколаївна

Працює у дошкільному навчальному закладі «Росинка» на посаді вихователя з 2014 року. Зарекомендував себе відповідальним працівником, який сумлінно виконує свої обов’язки. 

За період роботи проявила себе працьовитою, чуйною людиною, відповідальний, досвідчений  педагог.  Любить дітей. Активно використовує в роботі з дітьми  ігрові прийоми, художнє слово (забавлянки, скоромовки, колисанки). Вона добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує у роботі індивідуальні особливості своїх вихованців. Під час проведення різних видів роботи з дітьми перевагу надає ігровим методам і прийомам, що сприяє невимушеному засвоєнню кожною дитиною необхідних знань, умінь, навичок, створює умови для повноцінного розвитку дітей. Сприяє розвитку творчих здібностей вихованців. Використовує особистісно-орієнтований підхід до організації освітнього процесу. Багато уваги приділяє розвитку активного мовлення дітей.

  Працює в тісному контакті з батьками, цікавиться педагогічним процесом в дошкільному закладі. Бере участь у громадському житті  закладу, груп. Користується авторитетом та повагою серед колег, батьків груп.