Понеділок, 27.01.2020, 18:04
Вітаю Вас, Гість

Шейко Людмила Петрівна

Має середню спеціальну освіту за спеціальністю дошкільне виховання та кваліфікацію вихователь дитячого садка. В ДНЗ працює з 2016 року, знає вікові та психологічні особливості дітей, намагається відповідно до сучасних умов організовувати навчальну та ігрову діяльність вихованців. Діти добре розвиваються творчо, розумово і фізично, весь час радують батьків новими виробами, виконаними з використанням оригінальних методик. Людмила Петрівна створила у групі належне розвивальне середовище, яке допомагає активізувати та стимулювати саморозвиток її вихованців. Руками вихователя виготовлено багато наочного матеріалу, навчальних посібників, атрибутів для організації навчальної та ігрової діяльності дітей.

Завдяки зусиллям Людмили Петрівни у дітей склався міцний дружній колектив, відсутні конфлікти. До дітей ставиться спокійно, лагідно, користується у дітей заслуженим авторитетом та любов'ю.

 

Василевич Наталія Миколаївна

Працює у дошкільному навчальному закладі «Росинка» на посаді вихователя з 2014 року. Зарекомендував себе відповідальним працівником, який сумлінно виконує свої обов’язки. 

За період роботи проявила себе працьовитою, чуйною людиною, відповідальний, досвідчений  педагог.  Любить дітей. Активно використовує в роботі з дітьми  ігрові прийоми, художнє слово (забавлянки, скоромовки, колисанки). Вона добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує у роботі індивідуальні особливості своїх вихованців. Під час проведення різних видів роботи з дітьми перевагу надає ігровим методам і прийомам, що сприяє невимушеному засвоєнню кожною дитиною необхідних знань, умінь, навичок, створює умови для повноцінного розвитку дітей. Сприяє розвитку творчих здібностей вихованців. Використовує особистісно-орієнтований підхід до організації освітнього процесу. Багато уваги приділяє розвитку активного мовлення дітей.

  Працює в тісному контакті з батьками, цікавиться педагогічним процесом в дошкільному закладі. Бере участь у громадському житті  закладу, груп. Користується авторитетом та повагою серед колег, батьків груп.