Середа, 03.03.2021, 15:15
Вітаю Вас, Гість

Група "Буратіно"

Ткачук Олена Анатоліївна

Вихователь ІІ кваліфікаційної категорії. Має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікація — вихователь дітей дошкільного віку. У ДНЗ  на посаді вихователя працює з 2013 р. Зараз працює з дітьми старшої групи. Атестується вперше.

 За час роботи Ткачук О.А. досягла високого професіоналізму у роботі, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний працівник. Сприяє розвитку творчих здібностей вихованців. Досягла вагомих результатів у розвитку пізнавальної активності дітей і вихованні у них самостійності. Використовує особистісно-орієнтований підхід до організації освітнього процесу. Багато уваги приділяє розвитку активного мовлення дітей. Її вихованці гарно володіють монологічним та пояснювальним мовленням. У своїй діяльності вихователь активно застосовує інноваційні форми роботи з дітьми. Вміє зацікавити дітей, домагається ефективного засвоєння ними знань. Широко використовує ігрові методи у роботі з дітьми та володіє акторським мистецтвом. В результаті професійної роботи діти добре розвиваються творчо, розумово і фізично, весь час радують батьків новими виробами.

Олена Анатоліївна створила у групі  належне  розвивальне середовище, яке допомагає активізувати та стимулювати саморозвиток її вихованців. Руками вихователя виготовлено  багато наочного матеріалу, навчальних  посібників, атрибутів для організації навчальної та  ігрової діяльності дітей.

 Спостереження за роботою вихователя показали, що кожна дитина її групи має змогу розвиватися у властивому їй природному темпі, відчувати себе в групі захищено, спокійно і вільно. 

    Ткачук О.А. бере активну участь у засіданнях методичного об’єднання вихователів старших груп. Систематично впроваджує перспективний педагогічний досвід, бере участь у його поширенні. Вона користується авторитетом серед педагогічних працівників та батьків вихованців. Її люблять діти.   Неконфліктна, доброзичлива, вміє знайти спільну мову не тільки з будь-якою дитиною, але і з кожним батьком, в колективі педагогів шанована і знаходиться на хорошому рахунку, відповідальна, акуратна, уважна і турботлива до дітей.

   Олену Анатоліївну поважають батьки та колеги по роботі. Вона — врівноважена і доброзичлива людина.   

Свої матеріали неодноразово подавала до інтернет-конференцій.

  • У 2015 отримала сертифікат за участь на підтвердження факту публікацій в тематичній групі "Конспекти занять";
  •  взяла участь на Всеукраїнському порталі "Скарбничка вихователя": "Найдорожча у світі Україна".

 

  

Гутенко Марія Олегівна

Навчається в Уманькому педагогічному коледжі ім. Т.Г.Шевченка. Працює в дошкільному закладі з 2020 року. За цей період зарекомендував себе відповідальним працівником, який сумлінно виконує свої обов’язки. Знає вікові та психологічні особливості дітей   відповідно до сучасних умов організовує   навчально-виховну та ігрову діяльність вихованців. До дітей ставиться спокійно, лагідно,  діти в групу йдуть з радістю.  Завжди серйозно і відповідально ставиться до покладених на неї обов’язків та доручень. З колегами по роботі і батьками вихованців підтримує спокійні, позитивні відносини, у спілкуванні проявляє виваженість, поміркованість, толерантність, обізнаність та компетентність.