Понеділок, 27.01.2020, 18:35
Вітаю Вас, Гість

Ткачук Олена Анатоліївна

Вихователь ІІ кваліфікаційної категорії. Має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікація — вихователь дітей дошкільного віку. У ДНЗ  на посаді вихователя працює з 2013 р. Зараз працює з дітьми старшої групи. Атестується вперше.

 За час роботи Ткачук О.А. досягла високого професіоналізму у роботі, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний працівник. Сприяє розвитку творчих здібностей вихованців. Досягла вагомих результатів у розвитку пізнавальної активності дітей і вихованні у них самостійності. Використовує особистісно-орієнтований підхід до організації освітнього процесу. Багато уваги приділяє розвитку активного мовлення дітей. Її вихованці гарно володіють монологічним та пояснювальним мовленням. У своїй діяльності вихователь активно застосовує інноваційні форми роботи з дітьми. Вміє зацікавити дітей, домагається ефективного засвоєння ними знань. Широко використовує ігрові методи у роботі з дітьми та володіє акторським мистецтвом. В результаті професійної роботи діти добре розвиваються творчо, розумово і фізично, весь час радують батьків новими виробами.

Олена Анатоліївна створила у групі  належне  розвивальне середовище, яке допомагає активізувати та стимулювати саморозвиток її вихованців. Руками вихователя виготовлено  багато наочного матеріалу, навчальних  посібників, атрибутів для організації навчальної та  ігрової діяльності дітей.

 Спостереження за роботою вихователя показали, що кожна дитина її групи має змогу розвиватися у властивому їй природному темпі, відчувати себе в групі захищено, спокійно і вільно. 

    Ткачук О.А. бере активну участь у засіданнях методичного об’єднання вихователів старших груп. Систематично впроваджує перспективний педагогічний досвід, бере участь у його поширенні. Вона користується авторитетом серед педагогічних працівників та батьків вихованців. Її люблять діти.   Неконфліктна, доброзичлива, вміє знайти спільну мову не тільки з будь-якою дитиною, але і з кожним батьком, в колективі педагогів шанована і знаходиться на хорошому рахунку, відповідальна, акуратна, уважна і турботлива до дітей.

   Олену Анатоліївну поважають батьки та колеги по роботі. Вона — врівноважена і доброзичлива людина.   

Свої матеріали неодноразово подавала до інтернет-конференцій.

  • У 2015 отримала сертифікат за участь на підтвердження факту публікацій в тематичній групі "Конспекти занять";
  •  взяла участь на Всеукраїнському порталі "Скарбничка вихователя": "Найдорожча у світі Україна".

                               

Волосожар Анна Володимирівна

Має вищу освіту за спеціальністю дошкільне виховання. В ДНЗ працює з 2017 року кваліфікований і творчий педагог, її робота характеризується планомірністю, систематичністю та організованістю. У своїй діяльності педагог дотримується сучасних методичних вимог щодо організації та планування навчально-виховного процесу, чітко орієнтується у навчальних завданнях, завжди знаходить спільну мову з дітьми, вміє належним чином їх організувати та зацікавити. Врахування вікових індивідуальних особливостей дітей допомагає педагогу знаходити правильний підхід до кожного з вихованців, налагоджувати тісний взаємоконтакт з ними. Вона добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує у роботі індивідуальні особливості вихованців. Під час проведення різних видів роботи з дітьми перевагу надає ігровим методам і прийомам, що сприяє невимушеному засвоєнню кожною дитиною необхідних знань, умінь, навичок, створює умови для повноцінного розвитку дітей. Завжди відкрита до діалогу, доброзичлива і уважна.