Понеділок, 27.01.2020, 20:12
Вітаю Вас, Гість

Євич Тетяна Миколаївна

Працює на посаді вихователя з 2008 року. Зарекомендувала себе як себе відповідальним, старанним працівником, який сумлінно виконує свою роботу.

Добре володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу  і здібностей дітей. Використовує методи  компетентно орієнтованого підходу до організації навчального процесу володіє твердими знаннями в галузі виховання дітей, стежить за методичною літературою. Відрізняється активним пошуком нових педагогічних ідей і рішень. Орієнтується в сучасних психолого-педагогічних концепціях, вміло їх використовує в своїй педагогічній діяльності. Працює захоплено, з інтересом. Стиль взаємодії з дітьми, колегами та батьками - демократичний. В структурі міжособистісних відносин відкрита до співпраці. Володіє прийомами мотивації. Вміє організувати сприйняття і осмислення навчального матеріалу. Аналізує та контролює ступінь засвоєння навчального матеріалу. У своїй роботі використовує критерії діагностики знань, умінь і навичок. Вона — принципова людина, вимоглива до себе і до інших. 

 

Пушкаренко Ірина Валеріївна

Працює в дошкільному закладі  з 2015 року. За період роботи проявила себе працьовитою чуйною людиною. Має комплекс професійно-важливих психологічних якостей що визначають її педагогічну майстерність. Добре володіє ситуацією в дитячому колективі. Використовує  в своїй роботі ігрові прийоми, художнє слово, інноваційні технології. Вихователь має артистичні здібності, добре володіє увагою дитячої аудиторії.