Понеділок, 27.01.2020, 18:03
Вітаю Вас, Гість

Гутенко Тетяна Василівна

Працює у дошкільному навчальному закладі «Росинка» на посаді вихова­теля з  2007 року.                          

            Зарекомендувала себе відповідальним працівником, який сумлінно виконує свої обов’язки. Зараз вона працює у середній  групі. Досконало володіє педагогічним інструментарієм, забезпечує високу результативність, якість своєї праці, організовує освітньо-виховний процес відповідно до сучасних методичних вимог. Завдяки системному використанню в освітньому процесі розвивальних ігор вихованці групи виявляють творчість, самостійність, уміння використовувати набутий досвід під час розв'язання інтелектуальних завдань. Приділяє велику увагу нетрадиційним формам роботи Тетяна Василівна відзначається гуманним ставленням до колег і батьків, чітко спланованою роботою, професіоналізмом. Виявляє достатній рівень підготовки, працює над позитивною динамікою знань дошкільників, прагне зацікавити  дітей. Методи та прийоми, які використовує, відповідають цілям навчання, завданням виховної роботи. Вихователь сприяє розвиткові творчих здібностей дітей. Діти завжди охайні. Чітко дотримується режиму дня. відкрита до співпраці.

 Користується повагою серед колег та працівників колективу дошкільного закладу

Смілянець Анна Олександрівна

Має середню спеціальну освіту за спеціальністю дошкільне виховання, навчається в УДПУ на кваліфікацію вихователь дитячого садка.

Працює у дошкільному навчальному закладі «Росинка» на посаді вихова­теля з 2016р.

За період роботи проявила себе працьовитим чуйним, відповідальним педагогом. Любить дітей. Активно використовує в роботі з дітьми ігрові прийоми, художнє слово (забавлянки, скоромовки, колисанки). Вона добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує у роботі індивідуальні особливості своїх вихованців. Сприяє розвитку творчих здібностей вихованців. Вміє знайти спільну мову не лише з будь-якою дитиною, але і з своїми колегами, доброзичлива і уважна.