Середа, 03.03.2021, 15:42
Вітаю Вас, Гість
Бути здоровою та щасливою вже сьогодні

Дитинство – унікальний період у житті людини, у процесі якого формується здоров’я, розвивається особистість. Тому педагоги нашого дошкільного закладу усвідомлюють що сформовані у дитинстві пріоритети здоров’я, почуття відповідальності за нього та навчання дітей бути здоровими з перших років життя – це основний життєвий пріоритет у розвитку особистості, завдяки якому життя стає плідним, здоровим, та довготривалим.

  Здоровя, як і талант, кожен отримує від природи. Саме на те, як його зберегти, спрямована фізкультурно-оздоровча робота та психологічна допомога.

 Створення умов для рухової активності дітей.

·        Гнучкий режим.

·        Створення матеріальної бази.

·        Заняття з підгрупами.

·        Ранкова гімнастика.

·        Фізкультурні заняття.

·        Фізкультура на вулиці.

·        Рухливі ігри.

·        Гімнастика після денного сну.

·        Фізкультурні дозвілля, розваги, ігри.

·        Імунна гімнастика

·        Аеробіка.

ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА  ІНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДИК       ІЗ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ.

Впровадження інтегрованих занять, що мають тематичний характер, під час їх проведення використовуються такі методи та прийоми оздоровлення дітей:

Різні види масажу і самомасажу, фізкультхвилинки, динамічні вправи, пальчикові ігротренінги, ритмічні танці, логоритміка, звуковий  дизайн, профілактика і корекція зору ,використання методики Аветисова, профілактика та корекція порушень постави та порушень опорно-рухового апарату, профілактика психоневрологічних порушень (аутотренінги, медитації, психомязове тренування), дихальна гімнастика,використання методів кольороімпульсної терапії й ароматерапії в поєднанні з гімнастикою»Мудра».

Використання елементів китайських оздоровчих систем: хатха-йога, ушу.